Yakın Koruma

Araçlı ve Araçsız Yakın Koruma

Yakın koruma hizmetimizle hedefimiz, herhangi bir açıdan tehdit altında olan bireyleri güvende kılmaktır. Bu bireyler; ünlüler, üst düzey yöneticiler, politikacılar, iş adamları gibi birbirinden tamamıyla farklı günlük yaşamı ve temposu olan kişilerdir. Tr Master Koruma Güvenlik A.Ş. Türkiye’yi ziyaret eden iş adamlarına    ve sanatçılara Tr Master ve yakın koruma alanında profesyonel hizmet veren sayılı firmalardan bir tanesidir.

Bu hizmeti vermeye, öncelikle kişinin karşı karşıya kalabileceği risk ve tehditleri incelemekle başlarız.

Her müşterimizin risk seviyesinin farklı olduğunu biliriz. Bu incelemenin ardından yakın koruma biriminin sorumluluk ve görevlerini tanımlarız ve onları bu sorumluluk ve görevlere uygun şekilde eğitiriz.

Yakın koruma görevlilerimize verdiğimiz eğitimler arasında şunları sayabiliriz: Ateşli silahlar, yakın silahsız dövüş, taktikli araba sürüşü, ilk yardım, refakat, kalabalık içinde perdeleme ve kontrol, elektronik cihazlarla patlayıcı madde kontrolleri. Yakın koruma hizmeti verecek ekiplerimiz, bu eğitimlere ek olarak, bir tesisi veya buluşma yerini korudukları kişi oraya ulaşmadan önce nasıl inceleyeceklerini, giriş ve çıkış noktalarını saptamayı, güvenlik açısından zayıf noktaları tespit etmeyi de öğrenirler.