KURUMSAL

Tr Master Koruma Güvenlik A.Ş. 2004 yılında profesyonel kadrosunu oluşturup, güvenlik sektörünün en büyük değil en iyi ve kaliteli hizmet anlayışı ile sizlerin yaşam ve alanlarınızın güvenlik risk analizlerinizi yaparak, uygulanması gereken maksimum güvenlik zincirini oluşturarak sizlere yönlendirme, danışmalık ve denetim hizmetlerini sunmaktadır.

Tr Master Koruma Güvenlik A.Ş. olarak, profesyonel yönetim kadromuz ve eğitimli güvenlik personellerimiz ile 5188 sayılı yasaya uygun ISO 9001-2000 Standartlarında sizleri huzurlu ve güvenli bir ortamda olmanızı sağlamak için 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Tr Master Koruma Güvenlik A.Ş. kalitesini ispatlamış ve sektöründe lider vizyonu ile kurulduğu günden bu yana yoluna devam etmektedir. Her geçen gün kalite ve eğitim anlayışına verdiği önemle ve sektörünün gerektirdiği ciddiyetle bu vizyonunu başarı ile sergilemektedir.

MİSYONUMUZ

Tr Master Koruma Güvenlik A.Ş. huzurunuzun ve güvenliğinizin sürekliliğini sağlamak amacıyla, güvenlik alanındaki tüm uluslararası gelişmeleri ülkemiz koşullarına uyarlayarak sizlere hep en mükemmeli sunmayı misyon edinmiştir. Yeniliğe olan açıklığı, iş disiplinine gösterdiği önemi ve insana verdiği değeri ile de bu misyonundan taviz vermeden yolunda ilerlemektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sürdürülebilir gelişme ve sosyal sorumluluk için varız.

Açık ve etkin iletişime inanıyoruz.

 Müşteri odaklıyız.

Kalitede mükemmeli hedefleriz.

Yenilikçiyiz.

Değişime kucak açarız.

Başarımızı çalışanlarımıza borçluyuz.

Kalıtıma açık büyük şirket geleneğimizi sürdürüyoruz.

Özel Güvenlik TR Master